+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Kroužky pro školáky

Výlety s koňmi

Pro děti od 7 let pořádáme občasná víkendová setkání s výlety s koňmi do přírody. Na vyjížďkách se obvykle střídají při jízdě 2-3 děti u jednoho koně. Tempo jízdy je většinou v kroku a pokud to okolnosti dovolí, zařazujeme také kratší klusové úseky a jízdu v náročnějším terénu. Začátečníci jsou plně vedeni zkušeným vodičem, pokročilejším jezdcům částečně dáváme prostor k vyzkoušení samostatné jízdy pod dohledem lektora.
Součástí programu jsou také cvičení zaměřená na rovnováhu, koordinaci pohybu a správné držení těla, tématické skupinové hry, zábavná výuka o koních a péče o koně. Program je vhodný zejména pro začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce, které baví výlety a pobyt s koňmi v přírodě.

Přes zimu skupinové výlety neprobíhají, je ale možné se přihlásit na kratší individuální lekce nebo si předběžně rezervovat místo na jaro 2023.

Pro domluvu termínů návštěvy kroužku, rezervaci účasti a další informace se obracejte na e-mail info@kamenityvrch.cz nebo tel. 776 643 102.

Kroužek šermu

Ve spolupráci se Střediskem volného času Dobřichovický domek a SHŠ Alotrium zajišťujeme také Kroužek šermu v ZŠ Všenory pro děti od šesti let, V rámci kroužku pořádáme i víkendové soustředění, na kterém si děti vyzkouší rytířské hry s koňmi.

Na našem youtube kanálu můžete shlédnout videa o koních, která natočily děti z kroužků: