+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Kroužky pro školáky

Výlety s koňmi

Pro děti od 7 let pořádáme pravidelná víkendová setkání s delšími výlety s koňmi do přírody. Na vyjížďkách se obvykle střídají při jízdě 2 děti u jednoho koně. Tempo jízdy je většinou v kroku a pokud to okolnosti dovolí, zařazujeme také kratší klusové úseky a jízdu v náročnějším terénu. Začátečníci jsou plně vedeni zkušeným vodičem, pokročilejším jezdcům částečně dáváme prostor vyzkoušení samostatné jízdy pod dohledem lektora.
Součástí programu jsou tématické skupinové hry, zábavná výuka o koních a péče o koně. Program je vhodný zejména pro začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce, které baví výlety a pobyt s koňmi v přírodě.

V roce 2022 probíhá kroužek formou pravidelných výletů s koňmi do přírody v okolí Dobříše pod vedením lektorky Terezy Tlapákové. Výlety probíhají o víkendech 1x za 14 dní v malé skupince dětí. Je možné se přihlásit na pravidelnou nebo i jednorázovou účast. Cena je 800,- za čtyřhodinový program.
Finální potvrzení termínu a platba proběhne vždy v týdnu před konáním výletu s ohledem na předpověď počasí. 

Termíny:
Od dubna do června 2022 každý lichý týden v sobotu nebo v neděli od 13 do 17 hodin.

Pro rezervaci účasti a další informace se obracejte na e-mail info@kamenityvrch.cz

Kroužek šermu

Ve spolupráci se Střediskem volného času Dobřichovický domek a SHŠ Alotrium zajišťujeme také Kroužek šermu v ZŠ Všenory pro děti od šesti let, V rámci kroužku pořádáme i víkendové soustředění, na kterém si děti vyzkouší rytířské hry s koňmi.

Na našem youtube kanálu můžete shlédnout videa o koních, která natočily děti z kroužku: