+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Kroužky pro školáky

Výlety s koňmi

Pro děti od 7 let pořádáme víkendová setkání s výlety s koňmi do přírody. Na vyjížďkách se obvykle střídají při jízdě 2 děti u jednoho koně. Tempo jízdy je většinou v kroku a pokud to okolnosti dovolí, zařazujeme také kratší klusové úseky a jízdu v náročnějším terénu. Začátečníci jsou plně vedeni zkušeným vodičem, pokročilejším jezdcům částečně dáváme prostor k vyzkoušení samostatné jízdy pod dohledem lektora.
Součástí programu jsou také tématické skupinové hry, zábavná výuka o koních a péče o koně. Program je vhodný zejména pro začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce, které baví výlety a pobyt s koňmi v přírodě.

Od podzimu 2022 budou výlety probíhat v Dobříši a v Černolicích. Je možné se přihlásit na pravidelnou nebo i jednorázovou účast. Cena je 800,- za tříhodinový program.

Pro domluvu termínů návštěvy kroužku, rezervaci účasti a další informace se obracejte na e-mail info@kamenityvrch.cz nebo tel. 776 643 102.

Kroužek šermu

Ve spolupráci se Střediskem volného času Dobřichovický domek a SHŠ Alotrium zajišťujeme také Kroužek šermu v ZŠ Všenory pro děti od šesti let, V rámci kroužku pořádáme i víkendové soustředění, na kterém si děti vyzkouší rytířské hry s koňmi.

Na našem youtube kanálu můžete shlédnout videa o koních, která natočily děti z kroužků: