+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Přístrojová herní terapie

Jsme příznivci principu terapie formou hry, který zvyšuje motivaci, poskytuje pacientovi zpětnou vazbu a zvyšuje efektivitu kognitivního a motorického učení.

Díky spolupráci se spin-off firmou Univerzity Karlovy Homebalance s.r.o. nabízíme zápůjčky zdravotnického prostředku Homebalance MA pro terapii poruch rovnováhy do domácího prostředí. Terapie probíhá formou hry. Pacient stojící na stabilometrické plošině ovládá herní scény přenášením váhy. Systém je jednoduchý na ovládání a snadno přenosný. Více informací najdete na webových stránkách Homebalance.

Dále nabízíme zápůjčky konzole Nintendo Wii se stabilometrickou plošinou pro pacienty s mírnou formou poruch rovnováhy a iPadu s aplikacemi pro podporu domácí rehabilitace a alternativní komunikace.

Cena terapie se systémem Homebalance MA pod dohledem fyzioterapeuta v domácím nebo ambulantním prostředí: 1 500,-/hod
Cena šestitýdenní domácí terapie se systémem Homebalance MA: 4 800,- (cena zahrnuje zápůjčku zdravotnického prostředku Homebalance MA na 6 týdnů, odborné zaškolení pacienta v používání přístroje, vstupní a výstupní konzultaci s fyzioterapeutem v ambulantním, nebo domácím prostředí osobně nebo prostřednictvím videohovoru)
Cena zápůjčky iPadu nebo konzole Nintendo Wii: 10 Kč/den
Nabídka platí pro Prahu a blízké okolí. Ve vzdálenějších oblastech jsou k ceně připočítány cestovní náklady 5 Kč/km nebo je školení provedeno pomocí videohovoru.