+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Rodinné workshopy s dotací MZ ČR

Díky finančnímu příspěvku z programu Podpora zdraví, zvyšování efektivity a kvality zdravotní péče od MZ ČR probíhají v roce 2023 víkendové hiporehabilitační workshopy zdarma v rámci projektu 1/23/PPZ Skupinové hipoterapie a fyzioterapie pro rodiny dětí s neurovývojovými poruchami. Workshopy jsou vhodné nejen pro zkušené jezdce, ale i pro děti, které ještě s hiporehabilitací nemají žádné zkušenosti a chtějí si na kontakt s koňmi nejprve opatrně navyknout. Na jaře 2023 proběhnou workshopy skupinových hipoterapií a fyzioterapií v Černolicích v termínech: 23.4., 14.5., 4.6. a 25.6. od 13 do 17h.

V rámci workshopů se můžete těšit na hiporehabilitaci i fyzioterapii, canisterapii a další doprovodné aktivity. Pro rezervaci účasti pište na e-mail info@kamenityvrch.cz , pro více informací zavolejte na tel. 776 643 102.

Pro jízdu na koni je na těchto víkendových akcích potřeba schopnost samostatného sedu, váhový limit je 30 kg (pro děti, které zvládají z koně samostatně sestoupit, je po dohodě váhový limit vyšší). Ostatní účastníci si mohou vyzkoušet péči o koně, hry s koňmi a přirozenou komunikaci s koňmi ze země.

Hiporehabilitační workshopy budou probíhat v Černolicích na Praze-západ a ve spolupracujícím hiporehabilitačním středisku Hippokrates-Klatovy na Biofarmě Skřivánek, kam je také možné se na workshopy objednat.


Pro rezervaci termínu a další informace se obracejte na e-mail info@kamenityvrch.cz 
nebo na telefonní číslo +420 776 643 102.

Kontakt pro zájemce o podporu od peer konzultantů: marketa.janatova@kamenityvrch.cz .

Projekt je realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví České republiky.