+420 776 643 102        info@kamenityvrch.cz
V Potocích ev. č. 318, 252 10, Černolice

Program „Já mám koně“

Napadlo někdy někoho z vaší rodiny, že by si pořídil koně? Víte, co to obnáší? Nabízíme vám možnost si to vyzkoušet nanečisto, pod dohledem a v bezpečném prostředí.

Po přihlášení do programu společně s vámi vybereme jednoho z našich čtyř koní. V průběhu návštěv bude jen na vás, jaké zážitky s koněm budete chtít vyzkoušet. Můžete se věnovat společné vyjížďce, procházce, komunikaci ze země, jízdárenským cvikům, jezdeckým hrám nebo i vícedennímu vandru. S koňmi je možné vyzkoušet i méně obvyklé aktivity, například střelbu z luku, skijoring nebo geocaching. Začátečníkům je poskytována plná podpora ve všech aktivitách, s přibývajícími zkušenostmi se ale veškerou péči o koně (sedlání, čištění, vedení atd.) učí provádět samostatně, s dopomocí pouze v okamžicích, kdy je to nutné pro zachování bezpečí a správného výcviku.
Některé termíny jízd domlouváme skupinově pro více koní zároveň, vždy ale tak, aby bylo složení skupiny optimální (zohledňujeme zejména věk a zkušenosti jednotlivých jezdců).
Kůň je k dispozici pro celou rodinu, maximální počet jezdících dětí u jednoho koně je 3. Váhový limit pro jízdu na koni je 40 kg, pro těžší účastníky může být náplní lekcí výuka péče o koně a komunikace s koňmi ze země.

Cena pronájmu koně: 600,- / hodina / kůň, předpokladem zařazení do programu je domluva na pravidelné docházce.
Pro rezervaci účasti a další informace se obracejte na e-mail info@kamenityvrch.cz